طراحی سایت ویل تک

تجهیزات تعمیرگاهی و ابزار آلات مربوط به ماشین آلات مختلف و خودروها یکی از نیازهای اساسی زندگی بشر امروز است که در دنیای ماشینی و صنعتی در حال زندگی است. رفتن به تک تک فروشگاه ها و پیدا کردن وسیله مورد نظر از جمله روش های منسوخی است که چند سال پیش مورد استفاده بود، اما امروزه خرید و فروش آنلاین جایگزین این روش ها شده است. شرکت "ویل تک" یکی از شرکت های وارد کننده و تامین کننده و همچنین کارشناسی تخصصی تمامی تجهیزات و ابزار آلات تعمیرگاهی است که برای خطوط معاینه فنی خودروها و همچنین دستگاه های دیاگ مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاهده وب سایت خدمات طراحی سایت دیجی وب
راهکار

هدف

-ارائه امکان مقایسه محصولات مشتریان معمولا انتظار دارند که بتوانند کالاهای مختلف را با هم مقایسه کنند و بهترین و با کیفیت ترین کالا را با کمترین قیمت خریداری کنند. با ایجاد سایت "ویل تک" که تمامی کالاها و تجهیزات مربوط به خطوط معاینه فنی و ابزار آلات و تجهیزات تعمیرگاهی را در کنار هم می آورد، هر مشتری می تواند به سادگی بهترین محصولی که متناسب با مولفه های مورد نظرش است را انتخاب کند. 2-صرفه جویی در زمان فرض کنید شما مسئول خرید برای خطوط معاینه فنی یک مرکز و یا یک تعمیرگاه بزرگ هستید، آیا فرصت این را دارید که تک تک نمایندگی ها و مراکز خرید مربوط به این نوع از ابزار آلات را بررسی کنید و کالای مورد نظر خودتان را خریداری نمایید؟ 3-معرفی محصولات جدید سومین مورد که می تواند یکی از اهداف پشتیبانی از سایت "ویل تک" به حساب بیاید مربوط به معرفی کردن محصولات جدید است. تجهیزات مربوط به خطوط معاینه فنی خودروها و ماشین آلات مختلف برای افرادی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند، موضوع جدیدی محسوب نمی شوند اما برای افراد تازه کار تمامی این ابزارآلات جدید به حساب می آیند؛ بنابراین می توان به راحتی با استفاده از وب سایت "ویل تک" محصولات جدید را حتی به کاربران جدید و آماتور نیز معرفی کرد.

راهکار

راهکار

حالا که این موارد بیان شده جز اهداف اصلی مجموعه "ویل تک" به حساب می آمدند، بهتر بود تا این مجموعه راه حل مناسب و منطقی را برای رسیدن به این اهداف پیدا کند. بهترین کار می توانست همکاری با یک مجموعه قدرتمند در زمینه طراحی و پشتیبانی از سایت باشد، تا تمام اهداف ذکر شده در این مسیر را بتواند به دست آورد. مجموعه طراحی و پشتیبانی سایت "دیجیتال وب" مجموعه ای بود که "ویل تک" آن را انتخاب کرد. "دیجیتال وب" ابتدا تمام خواسته های مشتریانش را به طور تمام و کمال شنید و سپس با توجه به الویت های سایت "ویل تک" شروع به طراحی و به کار بردن مراحل مختلف به منظور پشتیبانی از این سایت کرد.

راهکار

نتیجه

نتیجه این پشتیبانی و صبوری که مجموعه "دیجیتال وب" در خصوص سایت "ویل تک" ارائه داد آن شد که وبسایت "ویل تک" امروزه یکی از بهترین و معتبرترین وبسایت ها در زمینه ارائه محصولات و ابزار آلات کاربردی در زمینه تجهیزات خودرویی و تعمیرگاهی است.

طراحی سایت ویل تک
طراحی سایت ویل تک

ترکیب رنگی

در طراحی سایت ویل تک، از رنگ‌های سفید و قرمز استفاده شده است.

#FFFFFF
#D0021B
#D0021B

فناوری‌ استفاده شده

  • Photoshop
  • HTML
  • CSS
  • PHP
  • Wprdpress
  • Java Script
بازگشت به لیست