طراحی وب سایت لوکس ویلا

“لوکس ویلا” وب‌سایتی است که ضمن معرفی بهترین ویلاهای موجود در منطقه کردان و…، به شما کمک خواهد کرد با بودجه‌ای مشخص بهترین انتخاب ها را داشته باشید .این مجموعه برای بهبود خدمات و همراه کردن طیف جدیدی از مشتریان این حوزه، از پاییز 95 با ورود به فضای مجازی، فصل تازه‌ای از خدمات‌دهی را به مشتریان خود آغاز کرد؛ وب‌سایت لوکس ویلا طی 15 تا 20 روز کاری توسط مجموعه دیجیتال وب طراحی و اجرا شد.

مشاهده وب سایت خدمات طراحی سایت دیجی وب
راهکار

هدف

مجموعه لوکس ویلا با تهیه بانک بزرگی از اقامتگاه ها ، هتل ها و ویلا ها با هدف اجاره روزانه و ماهانه این مراکز نیاز به یک پلتفرم داشت که بتواند خدمات خود را ارائه دهد.

نیاز اول این مجموعه داشتن یک رابط کاربری مناسب با گرافیک بالا بود که بتوند تعامل مناسبی با کاربران برقرار کند و اعتماد آن ها را جلب کند .

از مهم ترین نکاتی که لوکس ویلا از ما خواسته بود پنل کاربری راحت و ساده جهت وارد کردن ویلا ها و اقامتگاه ها بود تا سریع ترین بهره برداری را از وب سایت خود داشته باشد.

وب سایت مجموعه لوکس ویلا باید به گونه ای طراحی و اجرا میشد که بتواند علاوه بر رابط کاربری مناسب و بهینه ، حجم بسیار بالایی از درخواست های روزانه کاربرانش را به خوبی پاسخ دهد.

در یک کلام لوکس ویلا هم خدا را میخواست هم خرما .

راهکار

راهکار

شرکت لوکس ویلا قبل از شروع همکاری ، سایت دیجیتال وب را به صورت کامل بررسی کرده و از خدمات تیم ما اطلاع کافی داشت. همچنین مدیر این شرکت از طرفداران ویژه بخش وبلاگ دیجیتال وب نیز بودند. از همان جا اعتماد به دیجیتال وب جلب شد.

در نتیجه ، طی یک جلسه موفق و جذاب صحبت های اولیه در رابطه با پروژه طراحی سایت لوکس ویلا انجام گرفت. از آنجا که لوکس ویلا به دنبال یک وب سایت خاص و متمایز از دیگر رقبا بود به آنان پیشنهاد طراحی یک وب سایت خاص با رابط کاربری جذاب داده شد. طبق روال همیشه لوکس ویلا یک طرح اولیه از آنچه مورد انتظارش بود را در اختیار تیم ما قرار داد.

تیم دیجیتال وب با درنظر گرفتن نیازهای لوکس ویلا کار طراحی سایت را آغاز کرد. البته در طرح نهایی ما به لوکس ویلا جزئیات بیشتری را پیشنهاد دادیم که با تایید این شرکت در طرح نهایی وب سایت پیاده سازی شد. پس از تایید نهایی طرح های گرافیکی از جمله لوگو و ترکیب رنگی وب سایت کار طراحی و کدنویسی وب سایت آغاز شد. تیم دیجیتال وب تمام تمرکز خود را بر طراحی وب سایت قرار دادند تا طراحی در بهینه ترین حالت ممکن صورت گیرد.

با وجود اهمیت کیفیت کار برای شرکت لوکس ویلا در اولویت قرار داشت، اما تیم ما در تلاش بود تا با وجود کیفیت مناسب هزینه تمام شده مناسب باشد و پروژه در زمان منطقی آماده و تحویل داده شود.

راهکار

نتیجه

نتیجه کار ، یک پلتفرم آنلاین خاص و متفاوت نسبت به دیگر رقبا با تجربه کاربری بسیار بالا می باشد.

طراحی وب سایت لوکس ویلا
ترکیب رنگی

ترکیب رنگی

در طراحی سایت لوکس ویلا، از رنگ های آبی و نارنجی استفاده شده است.

#23588D
#EF6C00

فناوری‌ استفاده شده

فناوری‌ استفاده شده

  • فوتوشاپ
  • HTML
  • CSS
  • PHP
  • Joomla
  • Java Script
بازگشت به لیست