تبلیغات اینترنتی, بلاگ

چرا تبلیغات اینترنتی مهم است؟

چرا تبلیغات اینترنتی مهم است؟

تبلیغات اینترنتی

با پیشرفت فن آوری های وب در دهه 1990 ، تبلیغات اینترنتی به عنوان معادل مجازی با روش های سنتی بازاریابی مانند تبلیغات تلویزیونی و رادیویی ، تبلیغات روزنامه ها ، بیلبوردها و غیره ظاهر شد. در سال 2019 بازاریابان انتظار دارند که شرکت ها نسبت به تبلیغات سنتی پول بیشتری را برای تبلیغات دیجیتال خرج کنند.

بیایید دریابیم که چرا تبلیغات آنلاین آنقدر پرطرفدار شده است و رایج ترین انواع آن  بازاریابی موتور جستجو ، بازاریابی ایمیل ، تبلیغات رسانه های اجتماعی ، تبلیغات نمایش ، تبلیغات بومی و موارد دیگر است.

چرا تبلیغات اینترنتی مهم است؟

پوشش آسان جهانی

مقرون به صرفه برای هر بودجه

ترافیک را به وب سایت هدایت می کند
امکان هدف گذاری را می دهد
بازاریابی را فعال می کند
این امکان را به شما می دهد تا با مخاطبان خود نقطه های مختلف لمسی ایجاد کنید
قابل اندازه گیری است

امروزه مردم این عادت را دارند که از طریق موتورهای جستجو مانند Google ، Bing و دیگران اطلاعاتی درباره محصولات و خدمات جستجو کنند. تبلیغات اینترنتی روشی برای نشان دادن پیشنهادات شما در مقابل بیش از 4.3 میلیارد کاربر وب در سراسر جهان است. به راحتی می توانید از طریق اینترنت کل دنیا را هدف قرار دهید.

مقرون به صرفه برای هر بودجه. طبق گفته بازاریابی بسیار جدی ، حداقل هزینه برای دستیابی به مخاطب 2 هزار نفری ، سه برابر ارزانتر از روش های تبلیغات سنتی است ، بنابراین هر شرکتی از یک تجارت خانوادگی کوچک تا یک شرکت بزرگ می تواند از تبلیغات آنلاین استفاده کند و از منابع مالی خود بیشترین بهره را ببرد.

ترافیک را به وب سایت هدایت می کند هرچه بازدید کننده بیشتری به سایت داشته باشید ، مشتری بالقوه تری نیز در اختیار شما قرار می دهد و این منجر به افزایش فروش خواهد شد.

تبلیغات اینترنتی با هدف جلب توجه کاربران و ارسال آنها به وب سایت شما انجام می شود. پیشنهادهای نمایش داده شده در تبلیغات دیجیتال باید حس کنجکاوی را برانگیزد و دلایل خوبی برای کلیک از طریق سایت شما ایجاد کند.

امکان هدف گذاری را می دهد برخلاف رسانه های سنتی بازاریابی که بدون فیلتر کردن برای همه تبلیغ می کند ، تبلیغات اینترنتی این پیام را برای مخاطبان مشخصی هدفگذاری می کند  افرادی که به احتمال زیاد به مشتری تبدیل می شوند. به عنوان مثال ، یک شرکت تجهیزات مسافرتی ممکن است از تبلیغات رسانه های اجتماعی برای تبلیغ به کاربرانی که علاقه مند به سفر هستند ، تشویق و اشتراک گذاری کنند.

بازاریابی را فعال می کند تبلیغات اینترنتی روشی برای گفتن است که “سلام ، به نظر می رسد چند روز پیش این توستر را بررسی کرده اید من اینجا یک چیز شگفت انگیز برای شما دارم! ” اگر بسیاری از چشم اندازها بدون خرید هر چیزی از فروشگاه آنلاین لوازم خانگی خود بازدید می کنند ، آنها را در مورد برند خود با تبلیغات بنر نمایش داده شده در وب سایت هایی که مرور می کنند ، به آنها یادآوری کنید.

به شما امکان می دهد تا با مخاطبان خود نقطه های مختلف لمسی ایجاد کنید تبلیغات اینترنتی به شما کمک می کند تا در زمان مناسب  برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود ، در مکان مناسب ظاهر شوید اگر صاحب یک بوتیک کوچک هستید ، از شبکه اجتماعی مانند Instagram و telegram برای نمایش محصولات استفاده کنید برای به اشتراک گذاشتن اخبار و ایجاد روابط طولانی مدت با مخاطبان خود ، آنها را با بازاریابی ایمیل تقویت کنید با مخلوط کردن انواع مختلف تبلیغات دیجیتالی ، می توانید نشان دهید که شرکت شما همیشه حضور دارد و آماده ارائه خدمات می باشد و قابل اندازه گیری است برخلاف بازاریابی آفلاین ، جایی که هزینه و اثربخشی آن تقریباً تقریبی است ، می توانید بازده تلاشها و بازده بازاریابی اینترنتی خود را با سیستم عاملهای وب آنالیتیک مانند Google Analytics پیگیری کنید .
بدون شک تبلیغات دیجیتالی روشی سریع ، انعطاف پذیر و قابل اندازه گیری است که می تواند پیام های بازاریابی شما را برای مردم در سراسر جهان متناسب کند این روح زمانه است نسل های جوان عادت به برقراری ارتباط در دنیای اینترنت هستند ، و رقبای شما این گرایش را نیز در ذهن دارند.

انواع تبلیغات اینترنتی

بازاریابی موتور جستجو
بازاریابی ایمیلی
تبلیغات رسانه های اجتماعی
نمایش تبلیغات
تبلیغات بومی
تبلیغات ویدیویی
فشار وب
تبلیغات موبایل
اینترنت فرصت های گسترده ای را برای برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه ارائه می دهد ، بنابراین بیایید برخی از مهمترین انواع تبلیغات اینترنتی را در بازار مرور کنیم.

بازاریابی موتور جستجو روشی حرفه‌ای در تبلیغات اینترنتی

بازاریابی موتور جستجو

نوار جستجو نقطه شروع سفر خریدار کاربران است با وارد کردن یک کلمه کلیدی ، مردم به طور عمده روی نتایج صفحه اول تمرکز می کنند. بازاریابی موتور جستجو همه چیز در مورد گرفتن صفحات وب شما به بالای SERP (صفحه نتایج موتور جستجو) است ، چه به صورت ارگانیک و چه با هزینه.

Google Ads نتایج پرداخت شده را براساس حراج رتبه آگهی نمایش می دهد . شرکت ها قیمت خود را برای یک کلمه کلیدی خاص ذکر می کنند ، در حالی که گوگل کیفیت و ارتباط محتوا را تحلیل می کند. در اینجا فرمول رتبه آگهی آورده شده است:

رتبه تبلیغات = قیمت پیشنهادی هزینه برای هر کلیک × کیفیت

بازاریابی ایمیلی از تبلیغات اینترنتی که مورد بی مهری قرار گرفته‌است

بازاریابی ایمیلی

این رویکرد بازاریابی مبتنی بر ارتباط از طریق ایمیل است این نوع تبلیغات اینترنتی یکی از قدیمی ترین بازیکنان این زمینه و تطبیق پذیرترین آنها است از آنجا که بازاریابان ایمیل همیشه در جستجوی نوآوری هایی مانند ایمیل های آمپر تعاملی به تازگی راه اندازی شده اند .

شما ممکن است شخصی سازی کنید ، بخش بندی کنید و A / B کمپین های ایمیل خود را آزمایش کنید تا مخاطبان خود را بهتر هدف گذاری کنید.

بیایید کار تبلیغات تبلیغاتی را انجام دهیم!

مشترکان بیشتری را با فرم های اشتراک حرفه ای ایجاد کنید و با ارسال کمپین های ایمیل مربوطه با SendPulse ، قیف فروش را پایین بیاورید.

ثبت نام و تبلیغ از طریق ایمیل!

بازاریابی پست الکترونیکی کمترین مزاحمت تبلیغی است زیرا مشترکین با کمال میل می توانند از روزنامه ها و تبلیغات نامه الکترونیکی خودداری کنند ، بعلاوه آنها می توانند در هر زمان خودداری کنند  ایده اصلی بازاریابی ایمیلی هدایت بازاریابی گرم منجر به وب سایت می شود و تبلیغات را با محتوای غیرفروشی با ارزش مخلوط می کند.

در تبلیغات اینترنتی رسانه‌های اجتماعی را فراموش نکنید

تبلیغات رسانه های اجتماعی

این به معنای تبلیغات در شبکه های اجتماعی مانند Facebook ، Instagram، Twitter، Pinterest for B2C و LinkedIn برای B2B است. شرکت ها اخبار و تبلیغات خود را از طریق رسانه های اجتماعی از دو طریق متناسب با مخاطبان هدف تهیه می کنند:

از نظر ارگانیک اگر وسایل آشپزخانه تولید می کنید ، می توانید مطالب ارزشمندی مانند هک ها ، روش های هیجان انگیز برای استفاده از محصولات خود یا برخی دستور العمل ها را برای تشویق سهام و ایجاد یک تصویر جذاب از برند ارسال کنید.
در این حالت ، می توانید با نشان دادن پست های تبلیغاتی که بر اساس سن ، جنس ، فعالیت های مورد علاقه و سایر مواردی که مشترک دارند ، از قابلیت های رسانه های اجتماعی برای تجارت استفاده کنید.

نمایش تبلیغات اینترنتی

نمایش تبلیغات

40٪ از آمریکایی ها به دلیل ماهیت ناخواسته تبلیغات نمایش ، از تبلیغات بنر ، تصاویر پس زمینه ، پاپ آپ ، فلش و تبلیغات ویدیویی با نرم افزار مسدود کردن تبلیغات جلوگیری می کنند. علاوه بر این ، بسیاری از غیر مسدود کننده ها به طور ناخودآگاه اطلاعات موجود در تبلیغات را به دلیل پدیده روانشناختی به نام “نابینایی بنر” نادیده می گیرند. از اواسط دهه 1990 ، تبلیغات نمایشگر به دلیل رسانه های آزار دهنده شهرت منفی پیدا کرد مگر در مواردی که تبلیغات بسیار مربوط به کاربر باشند ، از طریق مسدود کننده های تبلیغاتی کاملاً نادیده گرفته می شوند.

صاحبان وب سایت هایی که ترافیک گسترده ای به سایت خود دارند می خواهند از آن استفاده کنند ، بنابراین برخی از فضای خود را با Google AdSense به فروش می رسانند ، در حالی که تبلیغ کنندگان آن را با Google Ads خریداری می کنند. Google تبلیغات مرتبط را بر اساس دو رویکرد قیمت گذاری نشان می دهد: CPC (هزینه برای هر کلیک) و CPM (هزینه در هر هزار بازدید) ، و به شرکت ها اجازه می دهد تا تبلیغات خود را دوباره انجام دهند.

تبلیغات بومی، نوعی دیگر از تبلیغات اینترنتی

تبلیغات بومی

به نوعی ، این یک جایگزین غیر تحریک کننده برای تبلیغات نمایش است. شرکت ها به دلیل قرار دادن مطالب تبلیغاتی در انتشارات خود ، به سایت های معروف مانند BuzzFeed ، Bored Panda و New York Times پرداخت می کنند. تا زمانی که این اتفاق به طور سرگرم کننده و گاه به گاه اتفاق بیفتد ، خوانندگان متوجه نمی شوند که در واقع تبلیغ شده اند  به همین دلیل این پدیده “بومی” خوانده می شود.

مثل قرار دادن ماکت سنگ در باغ سنگی ژاپن است: هیچ کس نمی داند که پلاستیک است زیرا طبیعی به نظر می رسد. مثال زیر اسمی است ، زیرا هر یک از این مقاله ها ممکن است حاوی سنگ های پلاستیکی باشند.

یک روش کارآمد در تبلیغات ایننترنتی ، تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی

همانطور که از نام این محصول پیداست ، این تبلیغات در قالب ویدیو بوده و در سرویس هایی مانند YouTube ، Vimeo ، DailyMotion و Vine قرار داده شده است. این نوع تبلیغاتی گران قیمت است اما همچنین اثربخش است ، زیرا فیلم های با کیفیت بالا ممکن است ویروسی شوند.

فشار وب

فشار وب

این فناوری به شما امکان می دهد هر زمان که آنلاین باشید ، توجه کاربران را جلب کنید. این پیام ها در گوشه صفحه نمایش شما ظاهر می شوند و کلیک بر روی آن کاربر را به یک صفحه وب خاص هدایت می کند. به عنوان مثال ، کافی شاپ می تواند قبل از ساعت 10 صبح نوتیفیکیشن صبحانه را در مورد 20٪ تخفیف برای سفارش ارسال کند. کاربران مشترک برای اطلاعیه های فشار در تماس با نام تجاری بماند و برای اولین بار به دانستن اخبار و به روز رسانی.

اگر یک منبع خبری دارید ، می توانید از درآمدزایی تحت فشار وب نیز استفاده کنید این بدان معناست که مشترکین شما از طریق شرکتهای تبلیغاتی ، مطالب مربوطه را از شرکتهای دیگر را از شما دریافت می کنند.

تبلیغات موبایل

تبلیغات موبایل
این نوع تبلیغات در تلفن های هوشمند و تبلت ها ظاهر می شود شرکت ها می توانند پس از انتخاب کاربر یا نمایش تبلیغات در مرورگر بهینه شده برای دستگاه های تلفن همراه ، با پیامک تبلیغ کنند  اگر یک فروشگاه کفش انجام می دهید ، تبلیغات تلفن همراه به ویژه برای تبلیغات مخاطبان محلی با پیشنهادات حساس زمان مناسب است می توانید در هر زمان با SendPulse کمپین های پیامکی ایجاد کنید ، و میزان باز آنها بسیار بالا است: تا 98٪ .

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *