طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت هدف ما نیست. طراحی یک کسب و کار موفق هدف ماست!

 

باتوجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی، کلینیک‌های پزشکی مختلف با نگاه رقابتی به بحث خدمات درمانی و پزشکی خود، نیازمند بهبود شیوه ارتباط و افزایش سطح خدمات برای مشتریان خود هستند؛ این مسیر با وجود یک وب‌سایت پزشکی استاندارد به منظور پیشرفت در امر خدمات و سهولت در نوبت‌دهی به مشتریان میسر می‌شود. مجموعه ماهان تکنولوژی با سابقه‌ای درخشان در حوزه تجارت الکترونیک و با بهرمندی از کادری مجرب در این حوزه می‌تواند با توجه به آرمان‌های مختلف هر مجموعه،‌ وب‌سایتی را موازی با اهداف و سیاست‌گذاری‌های تجاری و خدماتی آن‌ها طراحی و پیاده‌سازی نماید.

 

پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته

0912-2040238 (24 ساعته) 44288434-021 (ساعات اداری)

ویژگی های برتر سایت شرکتی در دیجی وب

با یک سایت شرکتی بهینه سازی شده وهمراه طراحی قوی کسب و کار خود را متحول کنید

 • 028 Search

  سرعت لود بهینه

  این فاکتور نیز در کارآمدی وبسایت بسیار بسیار اهمیت دارد. کاربران تمایل دارند سایت مورد نظرشان ظرف کمتر از 5 ثانیه بارگزاری شود. اگر بیش از این به طول بینجامد حتی ممکن است کاربر از تماشای وبسایت شما منصرف شود و هرچقدر هم ظاهر و مطالب وبسایت مورد پسند کاربر باشد، باز هم تفاوتی حاصل نخواهد شد.
  تمام سایت ها در دیجی وب به صورت اصولی و طق الگریتم های گوگل طراحی میشود

 • 065 Edit Text

  تولید محتوا

  بی شک از موثر ترین عوامل پیشرفت یک سایت و افزایش مشتری هدف همچنین رونق درآمد وابسته به تولید محتوای مستمر و دسته اول میباشد، نویسندگان دیجیتال وب با بهره گیری از اصول نگارش و راز و رمز های کسب و کار شما بی شک به بهترین شکل به توصیف شما خواهدند پرداخت و نتیجه مطلوبی را برای شما رقم خواهد زد

 • 070 Web Design

  تولید محتوا

  بی شک از موثر ترین عوامل پیشرفت یک سایت و افزایش مشتری هدف همچنین رونق درآمد وابسته به تولید محتوای مستمر و دسته اول میباشد، نویسندگان دیجیتال وب با بهره گیری از اصول نگارش و راز و رمز های کسب و کار شما بی شک به بهترین شکل به توصیف شما خواهدند پرداخت و نتیجه مطلوبی را برای شما رقم خواهد زد

کاربران شبکه‌های اجتماعی

+ 45 میلیون نفر

گوشی‌های هوشمند فعال

+ 50 میلیون دستگاه

کاربران اینترنت ایران

+ 55 میلیون نفر

جمعیت ایران

+ 80 میلیون نفر

آنجا باشید که مشتریان شما هستند

ویژگی های برتر طراحی سایت در دیجی وب

در دیجیتال وب طراحی سایت بر اساس دسته بندی های اصولی و هدف گزاری شده طراحی میشود، با برخی از آن ها آشنا شوید

 • Icon100

  وب سایت سئو و بهینه سازی شده

  طراحی بهینه و اصولی طبق آخرین الگریتم های موتورهای جست و جو،همراه سئو اولیه وبارگزاری کلمات کلیدی،سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، با به کارگیری استراتژی‌های گوناگون و گاهی پیچیده، موجب افزایش رتبه و اعتبارسایت شما خواهد

 • Bn11

  میزان حجم صفحه اول سایت

  یک سایت خوب باید در کمتر از سه ثانیه با سرعت ۲۵۶ اینترنت پر سرعت بارگذاری شود،دیجی وب با بهره گیری از دانش نیروهای مجرب خود همچنین مطالعه و بررسی مکرر الگریتم خای موتور های جست و جو وبسایت بهینه با سرعت لود مناسب و حجم کم طراحی میکند

 • Bn222

  وب سایت واکنش گرا

  سایت واکنش گرا یا سایت ریسپانسیو (responsive) سایتی است که با ابعاد و رزولوشن های تمامی نمایشگراها میشود و کار با سایت را برای همه کاربران با هر دستگاهی فراهم میسازد

 • Gg

  ظاهر وبسایت

  اولین چیزی که در ورود به یک وبسایت توجه کاربر را به خودش جلب می‌کند، طراحی و ظاهر وبسایت (UI Design) است. کاربران ترجیح می‌دهند مطالب مورد نیاز خود را از وبسایت‌هایی استخراج کنند که ظاهر آن وبسایت‌ها حس خوبی به آنان القاء می‌کند، بی شک طراحان مجموعه دیجیتال وب در این زمینه مهارت قابل توجهی دارند

  طراحی فروشگاه اینترنتی

  اگر به دنبال طراحی یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و منحصر به فرد هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

  شروع از 12 میلیون تومان

  ثبت درخواست

  طراحی وب سایت شرکتی

  اگر نیاز به یک وب‌سایت اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید، یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

  شروع از 8 میلیون تومان

  ثبت درخواست

  سایت / فروشگاه ساز پرتال

  سایت ساز / فروشگاه ساز پرتال، همۀ ابزارهای لازم برای طراحی و مدیریت یک سایت یا فروشگاه اینترنتی را در اختیارتان می‌گذارد. با این فرق که قیمت آن مناسب‌تر است و پشتیبانی آن دائمی است.

  شروع از 490 هزار تومان

  ورود به وب‌سایت پرتال

  در صورتی هم که به دنبال خدمات اختصاصی طراحی سایت هستید و به مشاوره رایگان نیاز دارید، همین الان با ما تماس بگیرید: 44288434

  هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

  نوین دو راه مختلف برای ساخت وب سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم سایت ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید. نوین دو راه مختلف برای ساخت وب سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم سایت ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید.

  برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار طراحی آنها را داشته‌ ایم

  در دیجیتال وب طراحی سایت بر اساس دسته بندی های اصولی و هدف گزاری شده طراحی میشود، با برخی از آن ها آشنا شوید

  لوکس ویلا

  لوکس ویلا

  مشاور کنکور، ویکی کنکور

  مشاور کنکور، ویکی کنکور

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  لوکس ویلا

  لوکس ویلا

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  فروشگاه اینترنتی گیلنا مارکت

  فروشگاه اینترنتی گیلنا مارکت

  مشاور کنکور، ویکی کنکور

  مشاور کنکور، ویکی کنکور

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  همین حالا سفارش سایت خود را آغاز کنید

  برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید .

  bbb

  bbb

  تیم با تجربه و مجرب دیجیتال وب با سابقه طولانی در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب سایت برای حوزه های مختلف افتخار این را دارد تا سایتی درخور کسب و کار شما و با استاندارد های روز دنیای دیجیتال طراحی و اجرا کند. تیم دیجیتال وب با مشاوره قبل از سفارش نیاز های شما را از سایت و امکانات آن بررسی می کنند و طرح اولیه را با توجه این نیاز های شما ارائه میکنند.

  نکته قابل توجهی که باید به آن دقت کنید این است که طراحی سایت امری حرفه ای و مهندسی شده میباشد. با توجه به این موضوع سپردن طراحی سایت به شخص یا شرکتی کار درستی نیست. در زمان عقد قرارداد باید به معتبر بودن شرکت و دارا بودن سابقه طراحی سایت های حرفه ای دقت کنید. توانایی شرکت در ارائه خدمات نیز شرط همکاری در سپردن کار طراحی سایت می باشد. طراحان دیجیتال وب با سابقه طولانی در این زمینه و زیر نظر شرکت فنی مهندسی ماهان تکنولوژی با دارا بودن موارد بالا این اطمینان را به شما میدهند تا سایتی حرفه ای برای کسب و کار و شرکت خود داشته باشید.

  در ابتدا باید درک درستی ار نیازمندی ها و امکاناتی که میخواهید داشته باشید تا طراحان تیم دیجیتال وب بتوانند بهترین و نزدیکترین طرح را با مدل ذهنی شما ارائه کنند.

  تیم دیجیتال وب برای طراحی سایت شما از هاست های معتبری استفاده میکند و نیاز به خریداری توسط مشتری نیست. شما دامنه خود را از بین دامنه های موجود پیشنهادی انتخاب کنید و بقیه کار ها را به دیجیتال بسپارید.

  هزینه های طراحی سایت شامل ثبت دامنه، خرید هاست، هزینه های طراحی ظاهر سایت با توجه به حرفه و نیاز های شما، هزینه ی برنامه نویسی و اجرای بخش های مختلف و امکانات سایت و بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو میباشد.

  بله، تمامی وبسایت هایی که توسط دیجیتال وب طراحی می شوند با تکنیک های بروز سئو بهینه شده و در بالاترین رتبه موتور های جست و جو جای میگیرد. با اصول بهینه سازی، سایت شما این مزیت را دارد تا در جایگاه بالاتری نسبت به رقبا یاشید و بازدید بالاتری داشته باشید.

  بله، سایت های طراحی شده در دیجیتال وب تا یک سال پشتیبانی رایگان دریافت میکنند. این پشتیبانی شامل تغییر در بخش های مختلف، بروز رسانی محتوا و رفع اشکالات احتمالی میشود.

  زمانبندی طراحی یک سایت از زمان سفارش تا تحویل کامل به مشتری حدود 2 هفته زمان میبرد. این زمان با توجه به گستردگی سایت و سطح دشواری پیاده سازی  امکانات مورد نیاز تا یک ماه قابل تغییر است.

  وب سایت پزشکی

  آیا برای طراحی وب سایت پزشکی تا به حال به این فکر کرده‌اید :

  که آیا با روش سنتی ارائه خدمات پزشکی می توان از تمام ظرفیت و توانمندی‌‌هایتان برای کمک به بیماران استفاده شود یا نه فکر کرده‌اید ؟

  اگر به جای خدمت رسانی به تعداد محدودی بیمار امکان پاسخگویی به صدها نفر در طول روز وجود داشت فوق‌العاده نبود ؟

  شما با ایجاد برند شخصی و وب سایت پزشکی فعال و زنده که یکی از معیار های مهم و تاثیرگذار یک پزشک است به کسب کار پزشکی خود رونق می دهید .

  الگوی رفتاری مصرف کنندگان با ظهور اینترنت در عصر دیجیتال و فراگیر شدن تجارت الکترونیک دچار تغییرات زیادی شده است .

  در حال حاضر جستجو و دریافت اطلاعات از فضای اینترنت قبل از هرگونه اقدام جزئی تفکیک ناپذیر از رفتار مصرف کنندگان تبدیل شده است .

  وب سایت پزشکی وب سایتی است به مانند بقیه وب سایت ها با این تفاوت که امکانات سایت پزشکی به صورت آپدیت و به روز بر روی آن قرار داشته باشد .

  طراحی سایت پزشکی

  یکی از خدمات مجموعه ما با برند تجاری دیجیتال وب طراحی سایت پزشکی برای پزشکان عزیز در تمام زمینه ها می باشد.

  طراحی سایت پزشکی، یکی از انواع طراحی های وب سایت می باشد . نوع طراحی وب سایت برای پزشکان باید به گونه ای باشد :

  که بازدید کننده به محض ورود به با توجه به سایت به هدف خود برسد و بتوانند اطلاعات مورد نیاز را به راحتی پیداکند .

  طراحی سایت برای پزشک اگر به درستی و با اصول درست انجام شود هم برای بازدید کننده و هم برای پزشک و یا مرکز پزشکی مفید خواهد بود .

  با طراحی سایت پزشکی میتوانیم به اهداف مورد نظر خودتون دست پیدا کنید تا مریض هایی که برای گرفتن خدمات به مطب مراجعه می‌کنند راضی تر باشند .

  طراحی سایت خدمات پزشکی

  طراحی سایت خدمات پزشکی با طراحی سایت برای پزشکان کمی متفاوت است .

  و با توجه به موضوع خدمات پزشکی که این خدمات علاوه بر متنوع بودن باهم می توانند متفاوت هستند و خدمات گسترده ی مختلفی را دارا می باشند .

  برای مثال خدمات پرستاری در منزل امروزه طراحی سایت خدمات پزشکی یکی از نیاز های پزشکان و هم صنفانشان می باشد .

  علم پزشکی هر روزه در حال پیشرفت و تکامل است و روزانه میلیون ها نفر در سراسر دنیا به دنیال پیدا کردن خدمات پزشکی مورد نظر خود هستند .

  جستجو در گوگل و پیدا کردن وب سایت خدمات پزشکی مورد نظر می تواند کمک بسیار بزرگی به بیمارن و نیاز مندان خدمات پزشکی بکند .

  ویژگی وب سایت پزشکی

  • مشاورآنلاین
  • ثبت منشی برای هر پزشک در پنل مورد نظر
  • امکان گزارش گیری دقیق از تمامی فعالیت های انجام شده
  • امکان گزارشگیری
  • امکان ثبت نوبت های بیماران
  • امکان پرداخت حق نوبت به صورت آنلاین
  • امکان ایجاد حساب کاربری برای پزشکان و بیماران
  • ارسال پیام آنلاین به بیماران

  امکانات وب سایت پزشکی

  • معرفی پزشک
  • معالجه از راه دور
  • مقالات
  • سوالات رایج پزشکی
  • معرفی تجهیزات
  • سئو مناسب با سایت پزشکی
  • آموزش و پشتیبانی
  • تبلیغات بنری و عکسی

  مزایای طراحی سایت پزشکی

  به طور مختصر از مزایای طراحی سایت پزشکی اشاره کردیم و حالا بیشتر درباره ایت مزایا مطلع شوید :

  امکان رزرو یا تعیین وقت ملاقات با پزشک

  با امکان رزرو با تعیین وقت ملاقات با پزشک ، مشتریان شما می توانند در زمان و تاریخی که مایل هستند وقت ملاقات با پزشک مورد نظر را دریافت کنند.

  همچنین شما پزشکان عزیز نیز می توانید با چک کردن وبسایت خودتان، زمان های ملاقات رزرو شده را مشاهده کنید

  معرفی تخصص ها و بیوگرافی پزشک

  امکان معرفی تخصص ها و بیوگرافی پزشک در این بخش کمک می کند بیماران با پزشکان به خوبی آشنا شوند و در کسب رضایت مشتری نقش به سزایی دارد

  بخش مقالات و وبلاگ

  برای داشتن یک وبسایت پزشکی مناسب و غنی، داشتن بخش وبلاگ و مقالات ضروری است.

  این بخش دو مزیت مهم دارد که یکی از آنها کمک به بیماران فعلی و وفادارسازی آنان است و مزیت دوم هم جذب مشتریان جدید برای شما است.

  گالری و نمونه کار

  بخش گالری و نمونه کار برای نمایش تصاویر و نظرات بیماران قبلی، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

  و شما در این بخش می عتوانید تصاویر مربوط به کارتان را جهت تماشای یوزر های محترم وب ساییتتان قرار دهید .

  پرداخت آنلاین

  پرداخت آنلاین ویزیت یکی از مزایای وب سایت پزشمی است .این امکان می تواند از مراجعه نکردن بعضی از بیماران و اتلاف زمان شما جلوگیری کند

  ثبت نام کاربران

  ثبت نام کاربران در وبسایت کمک می کند کاربران شما بتوانند در وبسایتتان ثبت نام کنند.

  فرم دریافت مشاوره یا ویزیت غیرحضوری

  امکان درآمد شما را افزایش دهد و کمک می کند بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری بیمار وجود داشته باشد بیماران خود را ویزیت کنید

  امکان اتصال به اپلیکیشن موبایل

  ممکن است شما بخواهید در آینده برای مطب یا کلینیک خودتان، اپلیکیشن موبایل طراحی کنید و کار را برای مشتریان خود راحت تر کنید. وجود امکان اتصال به اپلیکیشن موبایل، کمک می کند با هزینه کمتری بتوانید برای وبسایت پزشکی خودتان اپلیکیشن موبایل مناسبی را طراحی کنید .

  امکان اتصال به شبکه های اجتماعی

  امکان اتصال به شبکه های اجتماعی، کمک می کند مطالبی که شما در وبسایت خود منتشر می کنید، در شبکه های اجتماعی شما نیز به صورت خودکار منتشر شوند

  قیمت طراحی سایت پزشکی

  قیمت طراحی وب سایت پزشکی متفاوت است . همانند بقیه اصناف دیگر اول باید مشخص شود که هدف از ایجاد وب سایت چیست ؟

  برای مثال : وب سایت های اطلاع رسانی ، وب سایت های تجارت الکترونیک ، وب سایت های فروشگاهی ، وب سایت های کاربردی ، وب سایت های تفریحی ، وب سایت های شبکه اجتماعی ، وب سایت های علمی

  بعد مشخص شدن اولین استپ میریم سراغ اینکه چه آپشنهایی مشتری از ما می خواهد که در وب سایت مرتبط بارگذاری و جایگذاری کنیم .

  و بحث آخر درباره قیمت طراحی سایت پزشکی این است که آیا سایت شما پشتیبانی و سئو پس طراحی نیاز دارد یا نه ؟ و پس مشخص شدن این موارد برآورد هزینه انجام میگردد .

  برآورد هزینه طراحی سایت پزشکی :

  برای برآورد هزینه طراحی سایت می توانید با مشاوران مجموعه دیجیتال وب تماس گرفته و با توجه به نیاز و درخواست شما از مشاوره رایگان مشاوران ما نهایت استفاده را ببرید .

  تعرفه طراحی سایت پزشکی :

  مجموعه تخصصی دیجیتال وب با توجه به تعرفه طراحی سایت سال جاری قیمت های منصفانه برای ارائه خدمات به مشتریان عزیز ارائه می دهد .

  لیست قیمت طراحی سایت پزشکی :

  در حال حاضر به علت نوسانات اقتصادی ایران لیست قیمت ثابتی در دسترس نیست و قیمت ها جا یه جایی هایی را به همراه دارند . برای اطلاع از لیست قیمت می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

  هزینه طراحی سایت پزشکی :

  همانطور که قبل تر هم ذکر کردیم این هزینه متغیر است . و بسته به آپشن ها و بودجه مورد نظر شما متفاوت می باشد .

  نمونه سایت پزشکی

  ما برای اینکه شما عزیزان به درک اولیه از سایت پزشکی برسید .

  یک سری نمونه سایت پزشکی که پیاده سازی و طراحی ، پشتیبانی و سئو آنها به عهده مجموعه دیجیتال وب بوده است

  را برای شما عزیران جهت بازدید از نمونه سایت های پزشکی  قرار داده ایم .

  تا بلکه با مشاهده نمونه کار های ما شما عزیزان را مجاب به همکاری با این مجموعه کنیم .  قرار دادن نمونه سایت های پزشکی  هم شما را با آنچه که می خواهید

  و نمی خواهید آشنا می سازد و هم به توجیح مشتریان کمک شایانی خواهد بود .