خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

اهمیت سئو و بهینه سازی برای موفقیت کسب و کار شما

فرض کنید وارد یک فروشگاه شدید و به دنبال لوازم بهداشتی هستید. قفسه‌های درهم را می‌بینید و بعد از زمان طولانی کالای مورد نظر خود را نمی‌توانید پیدا کنید. از فروشنده می‌پرسید آیا این کالا را موجود دارید یا خیر؟ فروشنده بعد از زمان زیادی به شما پاسخ می‌دهد خیر؛ موجود نیست! چه حالی پیدا می‌کنید؟ مطمئنا" دیگر از آن فروشگاه خرید نخواهید کرد و به دنبال فروشگاهی دیگر که دارای قفسه بندی مناسب و چیدمان سازماندهی شده باشد، خواهید رفت و کالای مورد نیاز خود را خریداری می‌کنید. سئو و بهینه سازی سایت نیز به همین معنیست. یعنی اینکه گوگل به عنوان کاربر بتواند تمام اطلاعات مورد نیاز مخاطب شما را به درستی بخواند و در دسترس عموم قرار دهد. ما این کار برای شما انجام خواهیم داد. ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت، به شما کمک خواهد کرد جذب مشتری و کاربر بیشتری داشته باشید و در نتیجه کسب و کار خود را گسترش دهید.

سئو و بهینه سازی دیجی وب

منتظر چی هستی؟ می‌دونی همین حالا که داری دست دست می‌کنی رقبات دارن روی فروش بیشتر محصولات و جذب بیشتر مشتری فعالیت می‌کنند؟ همین حالا با شماره‌های زیر تماس بگیر و سایت شخصی خودتو سفارش بده

09120061373 (24 ساعته) | 02144288568 (ساعت کاری )

هدف از سئو و بهیه سازی سایت

در نتایج برتر گوگل قرار بگیرید و مشتریان خود را چندین برابر کنید

آموزش مقدمات سئو

اصول تحلیل سئو را به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید کار ما را ارزیابی کنید.

تحقیق کلمات کلیدی

مشخص می‌کنیم که چه کلمات و عباراتی در زمینۀ کاری شما اهمیّت دارند.

بهینه‌سازی وب سایت

ساختار و محتوای وب سایت شما را برای موتورهای جستجوگر آماده می‌کنیم.

لینک سازی اصولی

لینک سازی شما را توسط نیروی انسانی و با ایجاد تنوع مناسب انجام می‌دهیم.

کمی صبور باشید، موفقیت در یک قدمی شماست. با بهینه سازی و داشتن سئو حرفه‌ای و اصولی، محکم قدم خواهیم گذاشت.

بهینه سازی محتوای وب سایت

یکی از دو تکه پازل سئو، بهینه سازی ساختار وب سایت و محتوای آن است.

بهینه سازی ساختار وب سایت شما

ساختار صفحات و مسیرهای داخلی وب سایت را درست می‌کنیم تا سایت شما به راحتی توسط موتورهای جستجوگر خوانده شوند.

بهینه سازی محتوا برای کلمات کلیدی

مطمئن می‌شویم که کلمات کلیدی اصلی و فرعی، در وب سایت شما مورد استفاده قرار گرفته و بر روی آنها تاکید شده است.

پیروی از فاکتورهای موتورهای جستجو

ویرایش های لازم را در وب سایت شما اعمال خواهیم کرد تا از همه نظر با اصول استاندارد سئو، همخوانی داشته باشد.

اهمیت سئو و ارتباط با مشتری را فراموش نکنید

مشاوره تخصصی بهینه سازی سایت بر اساس آخرین الگوریتم‌های گوگل توسط متخصصان آژانس تبلیغاتی دیجیتال وب

مشاوره تخصصی رایگان

اهمیت سئو سفید و هوشمندانه

مراحل بهینه سازی سایت شما به زبان ساده

بررسی کلمات کلیدی و میزان رقابت

انتخاب هوشمندانه کلمات کلیدی و بررسی میزان رقابت و میزان ارزش هرکدام نخستین و مهم‌ترین گام سئو سایت است. انتخاب کلمات کلیدی بر اساس اهداف و حوزه کاری شما صورت خواهد گرفت.

آنالیز و تحلیل رقبا

تحلیل رقبا پیش از ورود به بازار به شما کمک می‌کند که جایگاه فعلی رقبای خود را بسنجید، نقاط قوت و ضعف آن‌ها را بررسی کنید و از آن‌ها برای پیشرفت خود استفاده کنید.

بررسی ساختار و وضعیت فعلی سایت

ازلحاظ فنی و ازلحاظ سئو سایت، استانداردهای مشخصی برای ساختار و محتوای سایت وجود دارد که پیاده‌سازی آن‌ها هم سایت را بهینه می‌کند و هم تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد.

طرح استراتژی و پیاده سازی

سئو سایت نسخه یکسانی نیست که برای همه تجویز شود. درواقع، بر اساس نیازها، میزان رقابت و اهداف هر کسب‌وکار، باید یک استراتژی سئو شخصی‌سازی‌شده طراحی و پیاده‌سازی شود. طراحی استراتژی مختص پروژه شما در برنامه کاری تاپ سئو قرار دارد.

گزارش دوره‌ای روند کار و پیشرفت

در تمامی مراحل کار، گزارش‌های کامل توسط تاپ سئو در اختیار شما قرار می‌گیرد تا کاملاً در جریان کار بوده و شاهد پیشرفت خود باشید. علاوه بر این،شما می‌توانید با پشتیبانی سئو در ارتباط بوده و خواسته‌ها و نظرات خود را در تمامی مراحل مطرح کنید.

بسته‌ها و تعرفه‌های سئو

با توجه به نیاز خود، بسته سئو مناسب را انتخاب کنید

مشاوره تخصصی سئو

3 ساعت مشاوره
1،2میلیون تومان
 • مشاوره در تحقیق و تحلیل کلمات کلیدی
 • مشاوره بهبود سئوی داخلی
 • مشاوره بهبود سئوی خارجی
 • مشاوره لینک سازی
 • مشاوره تولید محتوای سئو شده

ثبت درخواست

خدمات سئو و بهینه‌سازی

متناسب با کسب و کار
شروع از 3میلیون تومان
 • برآورد دقیق هزینه پس از تدوین استراتژی
 • بهبود وضعیت سئوی داخلی
 • بهبود وضعیت سئوی خارجی
 • رپورتاژ در سایت‌های معتبر
 • مانیتورینگ مداوم سرچ کنسول
 • ارائه گزارش ماهیانه

ثبت درخواست

تحلیل و تدوین استراتژی سئو

تدوین برنامه 6 ماهه
7،6میلیون تومان
 • تحقیق جامع کلمات کلیدی
 • تحلیل و بررسی سئوی داخلی
 • تحلیل و بررسی سئوی خارجی
 • تحلیل وضعیت مهم‌ترین رقبا
 • ارائه برنامه لینک‌سازی و رپورتاژ
 • ارائه ایده‌های کلی تولید محتوا
 • ارائه ساختار کلی صفحات
 • ارائه استراتژی سئو در جلسه حضوری

ثبت درخواست

در صورتی هم که کسب و کار بزرگی دارید و به دنبال خدمات اختصاصی سئو با امکانات ویژه هستید با کارشناسان دیجی وب تماس بگیرید


پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته

0912-7159646 (24 ساعته) 44288434-021 (ساعات اداری)

فعالیت سئو ما تا به امروز

دیجی وب چقدر در بهینه سازی وب سایت های دیگر موفق بوده است؟

[widgetkit id="108"]
تحلیل و تدوین استراتژی سئو
نصب گوگل سرچ کنسولاولین گام جهت شروع فرایند بررسی و تحلیل رفتار کاربران در سایت نصب سرچ کنسول است. 
تحقیق جامع کلمات کلیدیتحقیق کلمات کلیدی مهم‌ترین اقدامی است که بر پایه آن می‌توانیم استراتژی کسب و کار شما را تدوین کنیم. درصورتی که تحقیق کلمات کلیدی جامع و کامل باشد، علاوه بر کسب از شناخت بازار و رقبا، نیاز مخاطبان خود را هم می‌توانیم شناسایی و جهت برآورد کردن آن‌ها برنامه‌ریزی نماییم. در نهایت گزارشی کامل از کلمات کلیدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 
تمیزکاری و دسته بندی کلمات کلیدی اصلی و فرعیتحقیق کلمات کلیدی تنها شروع کار است. مهم‌ترین اقدام پس از آن، دسته‌بندی و مرتب‌سازی این کلمات است تا بتوانیم نتایجی معنادار از آن استخراج کنیم. همچنین با استفاده از دسته‌بندی و جداسازی کلمات کلیدی اصلی و فرعی، می‌توانیم اولویت‌های خود را مشخص و بر اساس آن برای هدفگیری صفحات مختلف سایت خود برنامه‌ریزی کنیم. 
تحلیل و بررسی وضعیت سئو داخلیوضعیت سئوی داخلی سایت شما با استفاده از ابزارهای تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد. کسب شناخت از وضعیت فعلی سئوی سایت به ما کمک می‌کند تا هدفگذاری دقیق‌تری داشته باشیم. در پایان این مرحله، گزارش دقیقی از وضعیت لینک‌سازی داخلی، تگ‌های H، عنوان‌ها، متاتگ‌ها و محتوای هر صفحه در اختیار شما قرار می‌گیرد. 
تحلیل و بررسی وضعیت سئو خارجیوضعیت سئوی خارجی سایت بخصوص کمیت و کیفیت لینک‌سازی‌ها باید بررسی شوند. در نتیجه این بررسی‌ها، لینک‌های بی‌کیفیت و اسپم شناسایی خواهند شد. همچنین وضعیت توزیع انکرتکست‌ها مورد بررسی قرار گرفته و اصلاحات لازم در اختیار شما قرار می‌گیرد. در نهایت، گزارش کاملی از کیفیت و کمیت لینک‌‌های ساخته شده به شما ارائه می‌گردد تا بر اساس آن بتوانیم برای لینک‌سازی و رپورتاژ برنامه‌ریزی کنیم.   
تحلیل وضعیت مهم‌ترین رقباشناخت نقاط ضعف و قوت رقبا به ما دید روشن‌تری نسبت به بازار رقابتی می‌دهد. در نتیجه می‌توانیم برنامه‌ریزی زمانی و مالی دقیق‌تری داشته باشیم و با آگاهی کامل وارد بازار رقابتی شویم. در پایان این تحلیل، گزارش کامل از وضعیت رقبای حوزه کسب و کار شما در اختیارتان قرار می‌گیرد. 
ارائه برنامه لینک‌سازیلینک‌سازی مبحث بسیار حساسی در سئو است و در صورت اشتباه با جریمه گوگل مواجه خواهید شد. بنابراین باید طبق یک برنامه زمانی مناسب و هدفمند کار لینک‌سازی سایت شما انجام شود. در این مرحله، سایت‌هایی که لینک‌سازی در آن‌ها برای سایت شما اولویت و تاثیر بیشتری دارد مشخص می‌شوند و علاوه بر آن، سایت‌های مناسب برای رپورتاژ نیز به شما معرفی خواهند شد. 
ارائه ایده‌های تولید محتواپس از تحقیق جامع کلمات کلیدی، ایده‌های کلی متنوع و هدفمندی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا با استفاده از آن بتوانید برای تولید محتوای وبلاگی سایت خود برنامه‌ریزی کنید. 
ارائه ساختار کلی صفحاتاینکه در سایت خود چند صفحه باید داشته باشید و هر صفحه با چه کلماتی هدفگیری شود، پس از تحقیق کلمات کلیدی مشخص می‌گردد. علاوه بر آن، ساختار کلی صفحات که تلفیقی از کلمات کلیدی، اصل سئو و تجربه کاربری است، مشخص و در گزارشی کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد. بر اساس این گزارش مشخص می‌شود که چه صفحاتی باید در سایت داشته باشید و هر صفحه چه عنوانی باید داشته باشد.