طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت هدف ما نیست. طراحی یک کسب و کار موفق هدف ماست!

هدف آژانس تبلیغاتی دیجیتال وب در طراحی سایت شرکتی، ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است؛ ترسیم یک وبسایت شرکتی باید بگونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین بار از طریق وبسایتتان با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و کار و نحوه ارائه آن مواجه شود. فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای، محکم بردارید


پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته

0912-2040238 (24 ساعته) 44288434-021 (ساعات اداری)

ویژگی های برتر سایت شرکتی در دیجی وب

با یک سایت شرکتی بهینه سازی شده وهمراه طراحی قوی کسب و کار خود را متحول کنید

 • 028 Search

  سرعت لود بهینه

  این فاکتور نیز در کارآمدی وبسایت بسیار بسیار اهمیت دارد. کاربران تمایل دارند سایت مورد نظرشان ظرف کمتر از 5 ثانیه بارگزاری شود. اگر بیش از این به طول بینجامد حتی ممکن است کاربر از تماشای وبسایت شما منصرف شود و هرچقدر هم ظاهر و مطالب وبسایت مورد پسند کاربر باشد، باز هم تفاوتی حاصل نخواهد شد.
  تمام سایت ها در دیجی وب به صورت اصولی و طق الگریتم های گوگل طراحی میشود

 • 065 Edit Text

  تولید محتوا

  بی شک از موثر ترین عوامل پیشرفت یک سایت و افزایش مشتری هدف همچنین رونق درآمد وابسته به تولید محتوای مستمر و دسته اول میباشد، نویسندگان دیجیتال وب با بهره گیری از اصول نگارش و راز و رمز های کسب و کار شما بی شک به بهترین شکل به توصیف شما خواهدند پرداخت و نتیجه مطلوبی را برای شما رقم خواهد زد

 • 070 Web Design

  تولید محتوا

  بی شک از موثر ترین عوامل پیشرفت یک سایت و افزایش مشتری هدف همچنین رونق درآمد وابسته به تولید محتوای مستمر و دسته اول میباشد، نویسندگان دیجیتال وب با بهره گیری از اصول نگارش و راز و رمز های کسب و کار شما بی شک به بهترین شکل به توصیف شما خواهدند پرداخت و نتیجه مطلوبی را برای شما رقم خواهد زد

کاربران شبکه‌های اجتماعی

+ 45 میلیون نفر

گوشی‌های هوشمند فعال

+ 50 میلیون دستگاه

کاربران اینترنت ایران

+ 55 میلیون نفر

جمعیت ایران

+ 80 میلیون نفر

آنجا باشید که مشتریان شما هستند

ویژگی های برتر طراحی سایت در دیجی وب

در دیجیتال وب طراحی سایت بر اساس دسته بندی های اصولی و هدف گزاری شده طراحی میشود، با برخی از آن ها آشنا شوید

 • Icon100

  وب سایت سئو و بهینه سازی شده

  طراحی بهینه و اصولی طبق آخرین الگریتم های موتورهای جست و جو،همراه سئو اولیه وبارگزاری کلمات کلیدی،سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، با به کارگیری استراتژی‌های گوناگون و گاهی پیچیده، موجب افزایش رتبه و اعتبارسایت شما خواهد

 • Bn11

  میزان حجم صفحه اول سایت

  یک سایت خوب باید در کمتر از سه ثانیه با سرعت ۲۵۶ اینترنت پر سرعت بارگذاری شود،دیجی وب با بهره گیری از دانش نیروهای مجرب خود همچنین مطالعه و بررسی مکرر الگریتم خای موتور های جست و جو وبسایت بهینه با سرعت لود مناسب و حجم کم طراحی میکند

 • Bn222

  وب سایت واکنش گرا

  سایت واکنش گرا یا سایت ریسپانسیو (responsive) سایتی است که با ابعاد و رزولوشن های تمامی نمایشگراها میشود و کار با سایت را برای همه کاربران با هر دستگاهی فراهم میسازد

 • Gg

  ظاهر وبسایت

  اولین چیزی که در ورود به یک وبسایت توجه کاربر را به خودش جلب می‌کند، طراحی و ظاهر وبسایت (UI Design) است. کاربران ترجیح می‌دهند مطالب مورد نیاز خود را از وبسایت‌هایی استخراج کنند که ظاهر آن وبسایت‌ها حس خوبی به آنان القاء می‌کند، بی شک طراحان مجموعه دیجیتال وب در این زمینه مهارت قابل توجهی دارند

  طراحی فروشگاه اینترنتی

  اگر به دنبال طراحی یک وب سایت فروشگاهی قدرتمند، زیبا و منحصر به فرد هستید که امکانات به خصوصی داشته باشد، ما طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

  شروع از 12 میلیون تومان

  ثبت درخواست

  طراحی وب سایت شرکتی

  اگر نیاز به یک وب‌سایت اختصاصی با امکانات ویژه برای معرفی و ارائه خدمات کسب و کار خود دارید، یا اگر به دنبال یک وب سایت شخصی هستید، این گزینه برای شما مناسب است.

  شروع از 8 میلیون تومان

  ثبت درخواست

  سایت / فروشگاه ساز پرتال

  سایت ساز / فروشگاه ساز پرتال، همۀ ابزارهای لازم برای طراحی و مدیریت یک سایت یا فروشگاه اینترنتی را در اختیارتان می‌گذارد. با این فرق که قیمت آن مناسب‌تر است و پشتیبانی آن دائمی است.

  شروع از 490 هزار تومان

  ورود به وب‌سایت پرتال

  در صورتی هم که به دنبال خدمات اختصاصی طراحی سایت هستید و به مشاوره رایگان نیاز دارید، همین الان با ما تماس بگیرید: 44288434

  هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد؟

  نوین دو راه مختلف برای ساخت وب سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم سایت ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید. نوین دو راه مختلف برای ساخت وب سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم سایت ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید.

  برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار طراحی آنها را داشته‌ ایم

  در دیجیتال وب طراحی سایت بر اساس دسته بندی های اصولی و هدف گزاری شده طراحی میشود، با برخی از آن ها آشنا شوید

  لوکس ویلا

  لوکس ویلا

  مشاور کنکور، ویکی کنکور

  مشاور کنکور، ویکی کنکور

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  لوکس ویلا

  لوکس ویلا

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  فروشگاه اینترنتی گیلنا مارکت

  فروشگاه اینترنتی گیلنا مارکت

  مشاور کنکور، ویکی کنکور

  مشاور کنکور، ویکی کنکور

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  آژانس مسافرتی مرجع سفر

  همین حالا سفارش سایت خود را آغاز کنید

  برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت ما را تکمیل کنید .

  bbb

  bbb

  تیم با تجربه و مجرب دیجیتال وب با سابقه طولانی در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب سایت برای حوزه های مختلف افتخار این را دارد تا سایتی درخور کسب و کار شما و با استاندارد های روز دنیای دیجیتال طراحی و اجرا کند. تیم دیجیتال وب با مشاوره قبل از سفارش نیاز های شما را از سایت و امکانات آن بررسی می کنند و طرح اولیه را با توجه این نیاز های شما ارائه میکنند.

  نکته قابل توجهی که باید به آن دقت کنید این است که طراحی سایت امری حرفه ای و مهندسی شده میباشد. با توجه به این موضوع سپردن طراحی سایت به شخص یا شرکتی کار درستی نیست. در زمان عقد قرارداد باید به معتبر بودن شرکت و دارا بودن سابقه طراحی سایت های حرفه ای دقت کنید. توانایی شرکت در ارائه خدمات نیز شرط همکاری در سپردن کار طراحی سایت می باشد. طراحان دیجیتال وب با سابقه طولانی در این زمینه و زیر نظر شرکت فنی مهندسی ماهان تکنولوژی با دارا بودن موارد بالا این اطمینان را به شما میدهند تا سایتی حرفه ای برای کسب و کار و شرکت خود داشته باشید.

  در ابتدا باید درک درستی ار نیازمندی ها و امکاناتی که میخواهید داشته باشید تا طراحان تیم دیجیتال وب بتوانند بهترین و نزدیکترین طرح را با مدل ذهنی شما ارائه کنند.

  تیم دیجیتال وب برای طراحی سایت شما از هاست های معتبری استفاده میکند و نیاز به خریداری توسط مشتری نیست. شما دامنه خود را از بین دامنه های موجود پیشنهادی انتخاب کنید و بقیه کار ها را به دیجیتال بسپارید.

  هزینه های طراحی سایت شامل ثبت دامنه، خرید هاست، هزینه های طراحی ظاهر سایت با توجه به حرفه و نیاز های شما، هزینه ی برنامه نویسی و اجرای بخش های مختلف و امکانات سایت و بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو میباشد.

  بله، تمامی وبسایت هایی که توسط دیجیتال وب طراحی می شوند با تکنیک های بروز سئو بهینه شده و در بالاترین رتبه موتور های جست و جو جای میگیرد. با اصول بهینه سازی، سایت شما این مزیت را دارد تا در جایگاه بالاتری نسبت به رقبا یاشید و بازدید بالاتری داشته باشید.

  بله، سایت های طراحی شده در دیجیتال وب تا یک سال پشتیبانی رایگان دریافت میکنند. این پشتیبانی شامل تغییر در بخش های مختلف، بروز رسانی محتوا و رفع اشکالات احتمالی میشود.

  زمانبندی طراحی یک سایت از زمان سفارش تا تحویل کامل به مشتری حدود 2 هفته زمان میبرد. این زمان با توجه به گستردگی سایت و سطح دشواری پیاده سازی  امکانات مورد نیاز تا یک ماه قابل تغییر است.